Česká žula, a.s.
Česká žula, a.s.
Česká žula, a.s.
Česká žula, a.s.

Těžba a úprava žuly z lomu ve Vápenici je zaměřena téměř výhradně na speciální ušlechtilou výrobu, což se odráží ve významných referenčních realizacích v rámci střední Evropy – mezi nimiž jsou například dlažby Pražského hradu, Staroměstského náměstí či plzeňského náměstí Republiky. Oba lomy disponují vytěžitelnými zásobami více než 10 milionů kubických metrů. To představuje jejich životnost minimálně na 60 let.

Česká žula Vápenice je osvědčeným přírodním kamenem pro veškeré, i ty nejexponovanější kamenické prvky, dlažby, obklady, kámen pro vodní stavby, kanalizační kameny i kamenosochař­ská díla.

Pokud nechce zákazník koupit jen materiál, ale raději nám zadá kamenické dílo dodat "na klíčL, potom se po kamenickém zpracování chopí výrobků naši kameníci – osazovači a dlaždiči, aby završili dílo a připravili je hotové na odevzdání zákazníkovi. Osazujeme a dláždíme všechny výrobky z našeho sortimentu.

Dlouhodobě obhajujeme certifikát managementu kvality ISO EN 9001 a environmentálního managementu ISO EN 14001 nejen pro výrobu, ale i pro montáže prvků z přírodního kamene.

Webové stránky: www.ceska-zula.cz